Pirms dažiem gadiem es strādāju noteiktā Amazon Web Services grupā, un es izlēmu, ka vēlos mainīt komandas. Lai sāktu procesu, es runāju ar vairākiem potenciālajiem vadītājiem. Bija salīdzinoši viegli novērtēt, vai mani interesēs produkts. Es parasti varēju saprast, vai šī tehnoloģija ir kaut kas tāds, ko es priecāšos mācīties. Tomēr bija grūti novērtēt, vai es vēlētos savu jauno vadītāju. Un veiksmīga darba vides izveidošanai ir svarīgi atrast labāko vadītāju.

Jūs varat tērzēt ar kādu stundu vai divas pa kafiju un iegūt vispārēju iespaidu. Jūs varat uzdot smailu vai trīs jautājumus. Tomēr nav iespējams pilnībā aptvert atšķirības, kas jums varētu rasties ar nākamo priekšnieku. Grūti ripot kauliņus par tik svarīgu lēmumu; jūsu vadītājam ir milzīga ietekme uz jūsu vispārējo apmierinātību ar darbu. Turklāt vislabāk strādājošais vadības stils var atšķirties dažādiem cilvēkiem un komandai.

Pārmeklēšanas laikā viens vadītājs man lūdza veikt vingrinājumu, kurā es rakstītu paziņojumus par to, kā es varētu mijiedarboties ar savu ideālo priekšnieku, tas ir, perfektu cilvēku, kurš rīkotos ar maniem trūkumiem, novērtētu manu personības tipu un ņemtu vērā manas izvēles.

Šie paziņojumi koncentrējās uz pretrunīgi vērtētajām jomām un tām, kas pagātnē bija izraisījušas konfliktu. Procesa laikā, kas kvintesenciāli izklausās Amazon, viņš pats pārskatītu dokumentu un uzrakstītu atbildi. Atbilde precizētu, kurš no šiem paziņojumiem noderēs mums un kurš prasīja turpmākas diskusijas. Mēs plānojām dokumenta galīgo apspriešanu un atbildi pusdienu laikā.

Vingrinājums bija apgaismojošs. Tas man palīdzēja internalizēt manis pašas aptuvenās malas un izturēšanos, pret kuru biju jutīga. Es izmantoju izdevību, lai pārdomātu situācijas, kad mans vadītājs un es nebijām tajā pašā lapā, un mēģināja noteikt berzes galveno cēloni.

Varbūt vēl pārliecinošāka bija mūsu diskusija par punktiem, par kuriem mēs vienojāmies.

Vadītāja atbildes lasīšana un apspriešana bija vērtīgāka nekā duci neformālu pusdienu diskusiju. Amazonā mēs reti apspriežam bez pavaddokumentiem. Šis vingrinājums ir vēl viens piemērs tam, kāpēc dokumenti sniedz daudz lielāku skaidrību nekā tikai verbāla diskusija.

Man bija skaidra atvieglojuma sajūta par aspektiem, par kuriem mēs vienojāmies, bet varbūt vēl pārliecinošāka bija mūsu diskusija par punktiem, par kuriem mēs vienojāmies. Mēs varējām atklāti dalīties ar savu viedokli, izskaidrot, kāpēc domājām tā, kā rīkojāmies, un izpētīt, kā mēs varētu tikt galā ar to nākotnē. Viss norisinājās atklāti, un mums izdevās godīga saruna.

Sakarā ar savienojumu un uzticēšanos, kuru mēs varējām izveidot, man bija patīkami veikt lēcienu, lai pievienotos šai jaunajai komandai. Tagad es esmu kopā ar savu menedžeri vairāk nekā trīs gadus. Es joprojām esmu pārsteigts, cik labi šis uzdevums identificēja mūsu kopīgās vērtības un jomas, pie kurām mums jāstrādā. Tas ir nodrošinājis pamatnoteikumus tam, kā mēs strādājam kopā.

Zemāk ir vingrinājuma kopija, kurā aprakstīts ideālais priekšnieks tā veida lomā, kuru es meklēju. Es biju Amazon vecākais menedžeris (tagad esmu direktors), un es meklēju īpašu autonomijas veidu un mērķi. Mans ideālais priekšnieks, iespējams, bija murgs kādam citam.

Šis nav pilnīgs visu, kas man varētu būt vajadzīgs no priekšnieka, saraksts. Tas drīzāk ir domāšanas veids, kā es neesmu pilnībā sazinājies ar saviem iepriekšējiem vadītājiem (vai vienaudžiem), un tas, kā mans ideālais boss rīkotos šajās situācijās.

1. Mans ideālais boss atzīs, ka es esmu kaislīgs un ātri rīkošos

Man patīk risināt problēmas un ātri pārvietoties. Tāpēc es reaģēju uz ideālo priekšnieka vingrinājumu tajā pašā dienā, kad tas tika ierosināts. Mans ideālais priekšnieks un man ir jāpārliecinās, ka, pieņemot lēmumu, mēs atrodamies tajā pašā lapā, jo es, visticamāk, nekavējoties rīkosimies, kad mūsu diskusija būs beigusies. Es labāk izvēlos rīkoties, nevis uzbudināties par lēmumiem, kas nozīmē, ka es ātri daru svarīgas lietas un reizēm pieļauju aplamas kļūdas. Ja es nekavējoties kaut ko neveicu, es bieži to nedaru. Iepriekš atvainojos, ka jums tas man bija jāatgādina.

2. Mans ideālais boss atzīs, ka mūsu darbs var būt jautrs un smieklīgs

Es vēlos atgādināt cilvēkiem, ka mēs neesam ārsti; neviens nemirst, ja mēs kļūdāmies. Man ir jābauda savs darbs un jāsmejas, kamēr esmu darbā. Man patīk humors e-pastā. Man patīk sarkasms un sausais humors, un man dažreiz ir nepieciešama atgriezeniskā saite, dodoties pārāk tālu. Man patīk šis specifiskais rakstīšanas vingrinājums, jo tas jūtas viegli. Es gribu, lai mans priekšnieks varētu izbaudīt šīs lietas kopā ar mani. Es nevēlos slēpt savu entuziasmu un izlikties, ka rīkojos daudz profesionālāk, nekā es dabiski esmu.

3. Mans ideālais boss ļaus man izgāzties, kad tas būs piemērots

Es vēlos iespēju kļūdīties, jo tā ir arī iespēja uzņemties atbildību par maniem panākumiem. Es vēlos mācīties no pieļaujamām kļūdām, kas nebojās manu karjeru. Es vēlos, lai mans priekšnieks atzīst, kad ir jāpievērš uzmanība maniem lēmumiem, jo ​​iespējamās kļūdas ir nepieņemamas vai ir vienvirziena durvis. Manam priekšniekam būtu arī jāzina, kad ir droši ļaut man gūt panākumus vai neizdoties pats.

4. Mans ideālais boss mani apmācīs, izmantojot mijiedarbību ar vienaudžiem, ieinteresētajām personām, klientiem utt.

Tas ir īpaši svarīgi, jo es pievienošos jaunam domēnam ar jauniem vienaudžiem un partneriem. Es vēlētos, lai mans priekšnieks palīdz man veidot attiecības, izskaidrojot, ko citi vēlas un kā viņi dod priekšroku komunikācijai, pēc tam vadot manu izturēšanos. Mans ideālais priekšnieks palīdzēs man izveidot ilgtermiņa partnerības. Spēcīgu attiecību veidošana ar vienaudžiem nav mana lielvara. Man tas nepatīk, bet es zinu, ka tas ir svarīgi. Es vēlētos palīdzību. Mans ideālais priekšnieks ļaus man piederēt šīm attiecībām, bet palīdzēs un mudinās mani tās pareizi veidot. Es gribu kontekstu un apmācību, lai ilgtermiņā varētu piederēt manai vietai.

5. Mans ideālais boss cienīs vadības ķēdi

Tas jo īpaši attiecas uz resursu piešķiršanu (inženieriem), īri, izpildes vadību, prioritāšu noteikšanu, vispārīgiem ar inženieriju saistītiem lēmumiem, darba plānošanu, lēmumu pieņemšanu par to, kurš strādā pie kāda projekta, un operācijas. Man patīk būt pilnībā atbildīgam par komandas labu vadīšanu, tāpēc es gribu būt īpašnieks lēmumu kokā. Man piederēs inženiertehniskā organizācija, tāpēc man jājūtas atbildīgam par komandas rezultātiem. Tas nozīmē skaidru atbildību par to, ko komanda dara un kā tā darbojas.

6. Manam ideālajam bosam būs personīga saikne ar manu komandu un mani

Mūsu komanda jutīsies tā, it kā mēs strādātu cilvēka, nevis priekšnieka labā. Es gribētu cienīt un patikt manam priekšniekam kā personai, un viņam ir sociālas attiecības ārpus darba. Es esmu intraverts, bet es vēlētos cilvēciskas saiknes ar savu menedžeri, vienaudžiem un komandu.

7. Mans ideālais boss palīdzēs aizpildīt nepilnības, kurās es jūtos vājš vai nebaudu vajadzīgo darbu

Piemēram, man nekad nav paticis organizēt saviesīgus pasākumus savai komandai. Es vēlētos sava priekšnieka palīdzību saistībā ar sociālo plānošanu un organizāciju vai atļauju deleģēt, lai nodrošinātu, ka šie svarīgie uzdevumi tiek veikti labi. Man arī nav spīdēt, veicot atkārtotus detaļu darbus. Es bieži aizmirsīšu, izdarīšu sliktu darbu vai man būs garlaicīgi. Vēlams, lai mans priekšnieks atbalstītu mani, spēlējot pēc manām priekšrocībām, un palīdzot man atrast citus, lai spēlētu savējiem.

8. Mans ideālais boss ļaus man mirdzēt tur, kur es jūtos spēcīgs vai apgabalos, par kuriem es aizrauju

Man patīk pieņemt darbā, vadīt, uzlabot uzņēmuma mēroga procesus un reklamēt cilvēkus. Es mīlu ilgtermiņa stratēģisko plānošanu, jaunu produktu prāta vētras un patentu iesniegšanu. Es mīlu veidot liela mēroga arhitektūras, izdomāt darbības problēmu galveno cēloni, rīkoties ar ļoti smagiem notikumiem un idejām, kā no tām izvairīties nākotnē. Es mīlu rakstīt sešu lappušu un trīs gadu redzes dokumentus un palīdzēt citiem piegādāt savus dokumentus. Es vēlētos atbalstu šajās lietās, kuras man patīk, un lai mans priekšnieks apzinātos un izmantotu manas intereses un prasmes.

9. Mans ideālais boss atbalstītu manas Amazon ārpusklases aktivitātes

Man patīk piebāzt degunu Amazones apgabalos, kur es jūtu, ka varu dot pievienoto vērtību. Es esmu bāru audzētājs un regulāri piedalos vietējos un attālinātos interviju pasākumos. Es brīvprātīgi piedalos Amazon Women inženierzinātnēs un ar tiem saistītos daudzveidības pasākumos, kā arī rakstu baltas grāmatas par iekšējiem HR procesiem. Man patīk brīvprātīgi, kad jūtu, ka varu pievienot vērtību Amazon. Es vēlētos, lai mans priekšnieks atbalstītu aktivitātes ārpus mūsu komandas, ja vien izpildīšu komandas saistības.

10. Mana ideālā boss padarīs manu komandu par drošu vietu, kur man strādāt un uzņemties risku

Es gribu justies aizsargāts un atbalstīts no mana menedžera. Es gribētu, lai mans vadītājs pēc iespējas vairāk publiski atbalsta savus lēmumus. Es gribētu uzņemties risku, neskatīdamies pār plecu. Es nebaidos no neveiksmēm, bet es baidos no cilvēkiem, kuri nav iecietīgi pret gadījuma rakstura neveiksmēm.

11. Manam ideālajam bosam būs atvērtas durvis

Ja kaut kas mani uztrauc vai neapmierina, es vēlos justies kā es varētu atklāti runāt ar savu priekšnieku. Es gribu justies kā mēs esam vienā pusē. Kad mēs atrodamies situācijā viens pret vienu, es gribētu justies tā, it kā es varētu 100% būt par mani un izteikties.

12. Mans ideālais boss man sniegs pozitīvas atsauksmes, kad es to pelnīšu

Es zinu savu personību, un manu noskaņojumu ļoti ietekmē atsauksmes no manas vadības ķēdes. Man pašam ir apmierināti ar darbu, lai manītu, ka mans darbs tiek novērtēts, veicot labu darbu.

Atruna: es nekādā veidā nepārstāvu Amazon ar savām ziņām. Šeit rakstītie atzinumi ir stingri mani.