Kriptogrāfijas tirgus izjukšana - gadījuma izpēte par to, kā novērst ekspozīciju, vienlaikus saglabājot portfeļa diversifikāciju.

Kopsavilkums

Neapšaubāmi, mēs esam piedzīvojuši dažus lācīgus laikus attiecībā uz tirgus tendencēm, un tas ir auksts fakts. Pašlaik notiek daudz faktoru, bet vai investoram būtu jākoncentrējas uz pašiem iemesliem, kas izraisīja šo tirgus sabrukumu? Vai tā vietā pievērsiet uzmanību tam, kā viņš varēja saglabāt savu portfeli līdzsvarotu un aizsargātu no nepastāvīgiem laikiem.

Katrā lielākajā tradicionālajā tirgū pēdējās nedēļās ir bijusi tāda pati nepastāvība, un kriptogrāfijas tirgus nevarēja atšķirties. Tas ir saistīts ar faktu, ka visi tirgi ir kaut kādā veidā saistīti. Tos visus darbina un atbalsta tradicionālās fiat monetārās sistēmas. Vienkārši izsakoties, katrs ieguldītājs joprojām uztver tikai fiat valūtas kā materiālus aktīvus neatkarīgi no portfeļa apjoma.

Ņemot vērā iepriekš minētos faktus, tam, kurš vēlas iekļūt kriptonauda tirgū vai jau ir DLT ekosistēmas iekšienē, jāpārliecinās, ka viņš ir pietiekami aizsargāts no tradicionālajiem lācīgajiem tirgiem, kas ietekmē arī kriptogrāfijas. No otras puses, cilvēkam vienmēr ir jāpārliecinās, ka nepastāv emocionāli nepastāvīgos laikos, un jārīkojas pretēji saviem ilgtermiņa finanšu mērķiem vai, teiksim tā, digitālajiem finanšu mērķiem ar savu šifrēto aktīvu nodrošināto portfeli.

1. nodaļa

Kā nenoteiktā laikā nodrošināt objektīvu virzību uz digitālā bagātības finanšu plāniem?

MPCX ir proaktīvi izstrādājis un šobrīd izstrādā 2 unikālus produktus, kuru mērķis ir atrisināt visus iepriekš minētos jautājumus. Mūsu komandai bija viens mērķis. Kā piemērot viedos līgumus tradicionālajos finanšu tirgos. Digitālo viedo investīciju pilnvaras (DSIM), kas ir viedo līgumu vadīts, AI roboadvisory protokols, ir neizbēgamas - rīks, kuru, visticamāk, izmantos kriptonauda investori (institucionālie vai individuālie), tiklīdz tiks izlaista MPCX beta platformas versija.

DSIM apstrādā visu klienta informāciju un saistībā ar to izveido atbilstošu digitālo finanšu plānu. Tas ir ne tikai stratēģisks digitālās bagātības plānošanas ceļvedis, bet arī piedāvā šifrēšanas līdzsvarošanas portfeļa modeli, kā arī šifrēšanas aizdevumu stratēģijas, kuru pamatā ir šādi parametri:

Lūdzu, ņemiet vērā, ka klients vienmēr varēs izvēlēties, vai viņa portfelis tiks automatizēts vai manuāli, veicot jebkādas korekcijas. DSIM galvenā filozofija ir palīdzēt MPCX klientam objektīvi sekot saviem digitālajiem finanšu mērķiem pat nenoteiktos un graujošos tirgus periodos.

2. nodaļa

Kā var izveidot efektīvu ar kriptonaktīviem nodrošinātu portfeli, lai palielinātu diversifikāciju?

Ikviens noteikti ir dzirdējis par Kripto ETF vai nu no mūsu jaunākajiem rakstiem, vai arī plašsaziņas līdzekļos. Galvenais jautājums ir, vai nav iespējams saprast, kā strukturēt optimālu digitālajā šifrētā formā ieguldāmo portfeli, kas nodrošinās pietiekamu dažādošanu, efektivitāti, IA un, pats svarīgākais, ir atbilstība esošajam tiesiskajam regulējumam.

MPCX iepazīstina ar Kripto Investējamiem indeksiem kā risinājumu iepriekšminētajām “galvassāpēm”. Pirmkārt, rūpīgi izpētīsim, kādi ir indeksi patiesībā. Vienkārši izsakoties, indeksi ir sadalījums starp vairākiem aktīviem. Tie palielina diversifikāciju, sadales efektivitāti un jūsu digitālā portfeļa atdevi. Šo unikālo produktu filozofija ir palielināt klientu elastību un palīdzēt viņiem darboties ar pārliecību šajā savvaļas šifrēšanas tirgū.

Līdz šim mūsu ekosistēmā jau ir vairāk nekā 1 500 kriptovalūtu. 3 kriptoinvestējamo indeksu (CII) veidošana ir mūsu komandas pieredzes rezultāts, kuras pamatā ir visu nepieciešamo kriptovalūtas darbību parametru izsekošana. Kopš 2015. gada kriptogrāfijas portfeļu ienesīgumā un straujās attiecībās tika veikti padziļināti pētījumi, pirms tika pabeigta mūsu gala produktu infrastruktūra.

Sīkāk apskatīsim CLT, M20T un SBCI.

  • Liela apjoma indekss, kas satur 10 lielākās kriptovalūtas pēc tirgus kapitalizācijas, ar maksimālo svaru 20% no monētas, lai saglabātu nepieciešamo portfeļa diversifikāciju. Sastāvdaļas tiek pārrēķinātas pēc optimizēta principa.
  • Mid 20 Cap indekss satur nākamās 20 kriptovalūtas, izmantojot tirgus kapitalizāciju, ar maksimālo svara koeficientu 10% uz monētu, lai nodrošinātu pietiekamu diversifikāciju. Indeksa svari tiek koriģēti arī optimizēti, lai nodrošinātu pareizu portfeļa ienesīgumu.
  • Viedā beta koeficienta ekspozīcijas indekss sastāv no 200 dažādām kriptovalūtām ar maksimālo piešķīrumu 5% uz monētu. Indeksa svars un sastāvdaļas tiek pārrēķinātas un pielāgotas optimizētā veidā, ko iedarbina AI algoritms.
Mūsu unikālie viedie, uz līgumiem balstītie produkti palielinās efektivitāti un samazinās starpnieku darbības izmaksas. Kad viedais līgums ir saņēmis abonēšanas pasūtījumu, tas gaida klienta verifikāciju. Pieņemot, ka KYC & AML procedūras bija veiksmīgas, mūsu viedie līgumi sāk izpildīt pasūtījumu pēc koda, līdz tas ir pilnībā nokārtots. Visa procedūra ilgst ne vairāk kā 1 stundu, salīdzinot ar tradicionālajiem kopfondiem, kas varētu ilgt līdz 3 dienām.

Noslēgumā jāsaka, ka mūsu pašu mērķis ir šodien izveidot rītdienas digitālās bagātības pārvaldības platformu šifrēšanas aktīviem! Tas ir tas, ko nozīmē MPCX.

Apmeklējiet mūsu vietni https://mpcx.co vai vienkārši pievienojieties mums mūsu sociālo mediju kanālos: Facebook, Twitter, Medium, Instagram, YouTube, Telegram un, LinkedIn.

Sekojiet līdzi!
Jūsu MPCX komanda! ❤