Nefiltrēts izskats Kā izveidot jaunu kopienu

Lai uzzinātu vairāk par sabiedrības veidošanas nodarbībām, apmeklējiet CMX.

Fotoattēls: Kelli Tungay vietnē Unsplash

Mūsu komanda CMX atver jaunu kopienu.

Kopiena ir mūsu dzīve. Mēs esam izveidojuši kopienu ar tādiem uzņēmumiem kā Udemy, Chegg, Facebook, Moz, Google, Zaarly un pēdējo trīs gadu laikā esam apmācījuši un atbalstījuši vairāk nekā 6000 kopienas profesionāļu.

Šoreiz mēs nolēmām ņemt jūs kopā ar mums mūsu ceļojuma kartē, izstrādājot mūsu stratēģiju, pārbaudot mūsu pieņēmumus un uzsākot to, kas, cerams, būs plaukstoša kopiena. Tie nebūs visi kucēni un varavīksnes. Mēs kļūdīsimies. Mums neizdosies. Mēs iemācīsimies. Un mēs to visu dalīsimies ar jums.

Laipni lūdzam izlikt numur viens.

Pirmais solis jaunas kopienas izveidē ir definēt savus pieņēmumus un sastādīt plānu. Lai to izdarītu, mēs izmantojām mūsu kopienas audeklu, sistēmu, kuru mēs izmantojam kopā ar klientiem un studentiem kā pirmo soli, veidojot kopienas stratēģiju. Tas ir kā biznesa modeļa audekls, bet jūsu kopienai.

Tas ir sadalīts 9 posmos.

Tālāk ir norādīts, kā mēs savu stratēģiju veidojām uz audekla.

1. Uzņēmējdarbības sakārtošana

Vissvarīgākais solis sabiedrības dibināšanā ir precīzi definēt, kāda vērtība ir jūsu organizācijai. Tādā veidā jūs varat attaisnot ieguldījumus sabiedrībā, izmērīt ietekmi un laika gaitā palielināt budžetu un resursus, to palielinot.

Ja nezināt savas kopienas vērtību, neveidojiet savu kopienu, kamēr to neizdomājat.

Mums tas bija diezgan skaidrs. Mēs visu savu biznesa modeli pārvēršam uz centrālo kopienu. Tas nozīmē, ka mūsu produkts ir kopiena. Mūsu biedri maksās par piekļuvi privātajai, kuratoru kopienai papildus virknei citu priekšrocību.

Mūsu mērķis ir līdz gada beigām iegūt 250 dalībniekus. Tas mums apstiprinās, ka mēs varam veidot biznesa modeli, balstoties uz šo produktu piedāvājumu. Tad nākamajos 12 mēnešos mēs vēlamies nokļūt 5000 dalībnieku.

2. Biedru izlīdzināšana

Mēs jau zinām daudz par saviem biedriem, bet mēs zinām, ka mums būs jāuzzina vairāk par to, kā šī īpašā programma viņiem var kalpot vislabāk.

Mēs salikām divas dalībnieka personas (šo tēmu apskatīsim citā amatā), vienu “pamata biedriem” un otru “premium dalībniekiem”. Ideja ir tāda, ka mēs saviem biedriem varam piedāvāt pieejamu cenu un vairāk piemaksu iespēju tiem, kuriem ir budžets un kuri vēlas lielāku atbalstu.

Viena patiešām interesanta informācija par mūsu biedriem ... gandrīz visiem viņiem ir grūti iegūt budžetu profesionālajai izaugsmei. Tiem, kas saņem finansējumu tādām lietām kā apmācība un dalība, parasti ir jāiet tālāk un tālāk, lai saņemtu apstiprinājumu. Iespējams, tas ir tāpēc, ka sabiedrība kā nozare joprojām mācās paziņot savu vērtību, un, kamēr tā nenotiek, tā nesaņem daudz budžeta. Tātad tas mums ļāva domāt par dalības cenu noteikšanu. Mēs vēlamies, lai tas būtu pietiekami zems, lai kopienas speciālists divreiz nedomātu par savu personīgo līdzekļu izmantošanu, lai ieguldītu personīgajā izaugsmē un karjerā.

Tālāk ir redzams ekrānuzņēmums no mūsu dokumenta, kurā ir uzskaitīti daži jautājumi, uz kuriem mēs vēlējāmies saņemt atbildes:

Mēs veica aptaujas un intervijas, lai atrastu atbildes. Tas galu galā arī lika mums izveidot “dibinātāju” grupu, lai apstiprinātu pieprasījumu, un apvienot “iepirktos” biedrus, lai palīdzētu mums noteikt, ko galu galā sniegs šī dalība.

Plašāk par mūsu personībām, izpētes procesiem un dalībnieku dibināšanas programmu uzsākšanu nākamajās šīs sērijas ziņās (abonēt).

3. Pozicionēšana

Šeit jūs definējat savas kopienas redzējumu un vērtības. Jūs veidojat pamatu tam, kas galu galā būs jūsu kopienas mērķis un kultūra. Tas ir tavs lielais “kāpēc”.

Tā kā mēs nolēmām sākt ar grupas “Dibinātāji” izveidi (privātā Facebook grupā), mēs izstrādājām savu redzējumu, misiju un vērtības tieši šai grupai.

4. Pieredze

Pieredze ir tāda, kurā jūs varat izplānot, ko jūsu locekļi darīs / jutīs / redzēs jūsu kopienā.

Tas mums bija liels nezināmais. Mēs jau tagad Facebook piedāvājam bezmaksas kopienu ar nosaukumu CMX Hub, kurā ir vairāk nekā 6000 dalībnieku un neticami ievērojama kultūra, to būtu grūti augšpusē papildināt. Mēs sākām apkopot savas idejas, ko šī dalība varētu sniegt.

Aptuveni domājot, ka pieredzē ietilps tiešsaistes kopienas, resursu centra, atbildības un bezsaistes notikumu apvienojums.

Tā kā CMX publicē ikgadēju ceļvedi sabiedrības platformām, mēs ļoti labi zinām, kas tur notiek. Mēs sākām salikt savas domas par to, ar kādām platformām mēs varētu sākt. Personīgi es atbalstu SUPER simple uzsākšanu.

Mūsu pirmais stabs, kas atspoguļo mūsu kopienas MVP.

Mūsu komanda izveidoja dažas iespējas, gūstot ieskatu, kas mums līdz šim bija no sabiedrības. Vienkāršākās iespējas, ar kurām sākt, bija Wordpress, Facebook grupas vai Slack. Pašlaik mēs joprojām izlemjam, kur sākt. Ilgtermiņā mēs zinām, ka mēs nonāksim pie īpašas platformas. Bet mēs nevēlamies ieguldīt daudzās tehnoloģijās, kamēr precīzi nezinām, kas mums vajadzīgs, tāpēc, iespējams, iesim vienkārši ar vienu no šiem trim rīkiem.

Otra liela lieta, kas mums jāizdomā, ir cenu noteikšana. Mēs joprojām neesam pabeiguši cenu noteikšanu. Atkal mūsu mērķis ir padarīt to pieejamu pamata līmenī un piedāvāt papildu priekšrocības un pakalpojumus tiem, kuriem ir lielāks budžets. Tas ir kaut kas, ko mēs nopietni pētīsim un pārbaudīsim pat pēc palaišanas.

Kad būsim pieņēmuši lēmumus par to, ko tieši sniegsim, mēs plānojam izplānot savu “kopienas locekļa braucienu”, lai mēs varētu pārdomāt sava locekļa pieredzi ik uz soļa. Mēs apskatīsim kopienas dalībnieku braucienus citā šīs sērijas amatā (abonēt).

5. Saturs un programmēšana

Satura sadaļā jūs plānojat, ko jūs, organizators, izveidosit savai kopienai.

Mums tas sakrīt dažos spaiņos. Tā kā šī ir pavisam jauna kopiena, mēs vispirms izmantojām šo vietu, lai izplānotu savu aiziešanas tirgus stratēģiju.

Datumi / skaitļi ir iztukšoti, jo mēs joprojām pabeigsim šo informāciju.

Papildus informācijai šajā attēlā mēs kartējām kanālus, kurus mēs izmantosim programmas reklamēšanai, uzņēmumi, kurus mēs vēlējāmies nodrošināt, ir programmas daļa, un pieredze, kāda būs cilvēkiem, kuri pierakstīsies mūsu galvenajā veidlapā kad mēs atveram pieteikumus un sākam uzņemt biedrus.

Ņemiet vērā daļu, kas saka “izlemiet, vai mēs izgriezīsim vai mainīsim programmu, pamatojoties uz veiksmes rādītājiem”. Tas ir SUPER svarīgi, un to nedara pietiekami daudz sabiedrības plusu vai uzņēmumu. Viņi kaut ko palaiž, nenosakot, kā izskatās veiksme, un viņi nekādi nevar zināt, vai tas darbojas. Mēs patiešām saprotam savu metriku, tāpēc, kad mums ir reģistrēšanās punkti, mēs varam skaidri pateikt “jā tas darbojas” vai “nē, tas nedarbojas, un mums vajadzētu pielāgoties”. Tas, ko mēs sākam, ir tikai mūsu pirmais eksperiments, un mēs vienmēr adaptēsimies, lai uzlabotu savu dalībnieku pieredzi un nodrošinātu, ka mēs veidojam ilgtspējīgu biznesu.

Mēs arī domājām par to, kādu saturu mēs sniegtu mūsu sabiedrības locekļiem, tiklīdz tā tiks atklāta. Mēs to sadalījām trīs spaiņos: Onboard, Engage un Empower

Sākotnējā ideja par saturu, kuru mēs izveidotu dalībniekiem.

Šobrīd tas joprojām ir aptuvens, jo mēs apkopojam atsauksmes no sabiedrības. Mēs zinām, ka tas ietvers šādas lietas:

 • regulāras ekspertu intervijas, izmantojot video, AMA, zvanus
 • kaut kādi atbildības rīki, kur dalībnieki var dalīties ar mērķiem un kopiena palīdz viņiem sasniegt šos mērķus / uzturēt tos atbildīgus
 • resursu centrs ar CMX modeļiem, ietvariem, izpēti, saturu utt

Nākamo pāris nedēļu laikā mēs to iegūsim plašāk un dalīsimies ar to, ko mēs nāks klajā ar ierakstu par satura plānošanu.

6. Mērīšana

Šeit jūs kartējat izsekojamo metriku. CMX mēs iemācām uzņēmumiem sadalīt mērījumus trīs segmentos:

 • saturs un programmēšana
 • sabiedrības iesaiste
 • ietekme uz biznesu

Pašlaik mēs precīzi nezinām, kāds būs saturs un programmēšana, tāpēc mēs vēl nevaram noteikt metriku. Metrika, ko mēs apņemamies, ir šāda:

Pirmspalaišana: saņemiet 500 e-pasta ziņojumus, pirms esat atvēris lietojumprogrammas

Pēcreklāma:

 • Bortā 250 dalībnieku līdz gada beigām
 • Pārliecinieties, ka uz visiem sabiedrības jautājumiem 24 stundas tiek sniegtas vismaz 3 atbildes
 • Dalībnieku panākumu metrika (tiks definēta, pamatojoties uz to, ko dalībnieki definē kā panākumus no viņu dalības) - šobrīd mēs ticam, ka tās būs: kopienas izaugsme, karjeras izaugsme un kopienas IA. Mums būs jāapstiprina.
 • Laika gaitā mēs apskatīsim krāpšanos kā lielu rādītāju, jo saglabāšana ir kritiska visiem dalības uzņēmumiem

7. Komanda

Šeit jūs definējat, kurš būs atbildīgs par kopienu. Mēs sadalījām atbildību starp sevi, mūsu COO Carrie Jones un mūsu sērijas koordinatori Katie McCauley. Erica McGillivray, mūsu CMX samita organizētāja, saņem balvu, jo mēneša laikā notiks mūsu lielā konference (jums vajadzētu nākt).

Man pieder pieeja tirgus stratēģijai. Kerija un Ketija ir pētniecības un produktu izstrādes punkts.

Tiklīdz mēs izveidosim kopienu, mēs definēsim lomas, lai koncentrētos tikai uz divām svarīgām lietām:

 1. Pārsteidzošu biedru kurešana
 2. Padarot mūsu biedrus veiksmīgus AF

Mēs arī palielināsim komandu, tiklīdz programma darbosies, un mēs sākam paplašināt savu programmu veidošanu.

8. Sakari

Šeit jūs definējat, kāda informācija / dati ir nepieciešami dažādiem komandas locekļiem, un kā tā tiks paziņota. Tas attiecas arī uz to, kā jūs paziņojat par izmaiņām savā kopienā.

Mūsu komanda strādā gandrīz uz klāja, tāpēc katru dienu mēs pārbaudām savus datus un katru dienu sazināmies ar biedriem dibinātājiem, apkopojam viņu atsauksmes un dalāmies progresā.

Dati, kurus mēs šodien skatām, ir reģistrēšanās pa e-pastu:

Ikdienas e-pasta reģistrētāju izsekotājs

Es ievietoju šos rezultātus mūsu komandas ļenganumā, un mēs visi strādājam, lai piesaistītu e-pastus.

Kad mēs palaidīsim lietojumprogrammas, tas būs mūsu datu punkts, par kuru ziņot.

Kad mēs uzsāksim dalību, mēs ziņosim par pārdošanu un sabiedrības iesaistīšanos.

Kā es minēju, mums arī bija jāplāno, kā šīs izmaiņas paziņot mūsu kopienai. Šī visa iniciatīva ir liela pārmaiņa mūsu kopienai. Mēs daudz laika pavadījām, vispirms runājot ar biedriem un advokātiem. Tad mēs ievietojām grupā par maiņu. Visbeidzot mēs to kopīgojām vietnē Medium.

Pirmais paziņojums sabiedrībai pēc individuālas sarunas ar daudziem biedriem.

Tāpēc es iesaku veikt izmaiņas jūsu kopienā un uzņēmumā. Sāciet mazu un personisku, un laika gaitā padariet izmaiņas publiskākas. Vispirms iegādājieties pamatakmeni.

9. Budžets

Jautrā daļa, kurā varat uzzināt, kāds ir jūsu kopienas budžets. Mēs plānojam saglabāt šīs programmas pirmo versiju patiesi liesu, izmantojot tādus rīkus, par kuriem mēs jau maksājam, piemēram, Zoom zvaniem, DropBox failu apmaiņai un vienu no šiem bezmaksas rīkiem sabiedrībai. Lielākie izdevumi ir mūsu laiks. Trīs pilna laika darbinieki šajā projektā nebūs lēti, tāpēc mums ir steidzama šīs programmas izveide un darbība, un laika gaitā mēs palielināsim savus ieguldījumus programmā.

Tātad jums tas ir ... tas ir plāns, ko mēs sastādījām, lai panāktu šīs kopienas izveidi. Tagad viss ir saistīts ar pastāvīgu mūsu pieņēmumu pārbaudi, veicot izpēti, un faktiski ir jāuzsāk lieta, lai redzētu, kā dalībnieki reaģē.

Nākamo pāris nedēļu laikā mēs dalīsimies daudz vairāk un padziļināti izpētīsim visas šeit apspriestās tēmas. Mēs jums tiksim informēti par to, ko mēs mācāmies, tā kā mēs to apgūstam.

Lai uzzinātu vairāk par sabiedrības veidošanas nodarbībām, apmeklējiet CMX.